МОДЕЛЮВАННЯ КОМПОЗИЦІЙНОЇ СУМІШІ ШРОТІВ У ТЕХНОЛОГІЇ ПІСОЧНИХ КОНДИТЕРСЬКИХ ВИРОБІВ
Анотація
Споживання борошняних кондитерських продуктів зростає і забезпечує ріноманітні смаки дітей та дорослого населення. Актуальним завданням для науковців на сьогоднішній день є оптимізація хімічного складу та підвищення біологічної цінності борошняних кондитерських виробів за рахунок використання натуральної сировини, яка має високу харчову і біологічну цінність, а також має вітаміни та мікро- і макроелементи – калій, кальцій, магній, залізо [1, 2].
У науковій літературі не знайдено даних щодо використання композиції шротів олійних культур (а саме шроту кунжуту і волоського горіха) в технології пісочного печива, що і актуалізує такі дослідження.
Шроти олійних культур володіють також функціонально-технологічними властивостями, а саме вираженими сорбційними, антиоксидантними, детоксичними, комплексоутворювальними [3, 4].
Об’єкт дослідження – модельні композиційні суміші шротів волоського горіха (ШВГ) і шроту кунжуту (ШК), пісочне тісто.
Повний текст:
PDFПосилання
Кондратьев Н. Б. Особенности оценки пищевой ценности кондитерских изделий здорового питания / Н. Б. Кондратьев // Кондитерское производство. – 2011. – № 6. – C. 9–11.
Інновації харчових технологій та продукції ресторанного господарства ⟩ Секція 2 ⟩ 167
Кравченко М. Хімічний і фракційний склад порошку з листя волоського горіха / М. Кравченко, Т. Поп // Товари і ринки. – 2014. – № 2. – С. 124–131.
Кучарська Л. В. Кунжут – скарбниця здоров’я / Я. В. Кучарська // Охорона здоров’я населення. –2011. – № 10. – С. 8–9.
Шидакова- Каменюка О. Г. Визначення раціонального дозування насіння льону до пісочного печива / О. Г. Шидакова-К аменюка, Г. М. Лисюк // Прогресивні техніка та технології харчових виробництв ресторанного господарства і торгівлі : зб. наук. пр. – Київ, 2009. – Вип. 1. – С. 347–353.
Кобзар А. И. Прикладная математическая статистика / А. И. Кобзар. – Москва : Физ. мат. лит., 2006. – 816 с.
Посилання
- Поки немає зовнішніх посилань.